Par mums

Darbības virziens:

Esam specializējušies EMS (enerģijas monitoringa sistēmu) un BMS (vadības un automatizācijas sistēmu) projektēšanā, ieregulēšanā, darbības analīzē un lietošanā.

Veiksmīgai enerģijas pārvaldībai izmantojot automatizāciju un enerģijas monitoringu pamatojamies uz ISO 50001 principiem. Varam lepoties ar labiem energoefektivitātes rezultātiem. Mūsu klientiem ir lieliski energoefektivitātes un enerģijas veiktspējas rādītāji un mēs labprāt dalāmies ar savu pieredzi. Daži mūsu darbinieki šajā jomā strādā jau 15 gadus.

Energodata.lv lielākie un veiksmīgākie projekti ir EMS izbūve Maxima veikalu tīklam, AS Aldaris, SIA LODE, i/c Olimpia, BMS sistēmu izbūve Galleria Riga, biroju ēkai Valdemāra Centrs. Mūsu partneri ir firmas Data Mining Solutions (www.energodati.lv) Sigma Telas, Honeywell, Centraline by Honeywell, Resideo. 

Mūsu mērķis:

Latvijā un pasaulē veicināt saimniecisku attieksmi pret enerģijas un dabas resursiem. Attīstamies par stipru, progresīvu un profesionālu Pasaules līmeņa inženierzinātņu uzņēmumu, kas specializējās enerģijas pārvaldībā un enerģijas patēriņu analīzē energoefektivitātei.

 

 

energodata.lv zīmola saimnieks ir ZEDRA SIA 

Mājas lapas dizains veidots 2008.gadā, pašlaik strādājam pie jaunās versijas zedra.lv