Honeywell produktu piegāde

Honeywell ir viena no pasaules 100 lielākajām kompānijām. Honeywell izgudrojumi un radītās tehnoloģijas radītas mūsdienu izaicinājumiem enerģijai un drošībai. Honeywell nodarbina aptuveni 122 000 cilvēku ieskaitot 19 000 inženierus un zinātniekus. Honeywell apveltīta ar neizsīkstošu koncentrēšanos uz kvalitāti, vērtību un tehnoloģijām. Mēs Zedra SIA darbinieki esam lepni sadarboties ar Honeywell un piedāvāt saviem klientiem Honeywell automātikas un kontroles divīzijas produktus gan mājokļiem, gan lielām ēkām, gan rūpniecībai. Dažus Honeywell apkures automātikas komponentus var iegādāties mūsu interneta veikalā www.medusaka.lv.

Videoklips kurā var redzēt, kur Honeywell produkcija sastopama Jūsu ikdienā.

www.medusaka.lv - Interneta veikals Honeywell evohome precēm.

http://ecc.emea.honeywell.com/ - Energodata piedāvāto Honeywell produktu katalogs (BMS lietas)

homecomfort.resideo.com/sites/Europe/en-gb/Pages/Product-Catalogue.aspx - Resideo e-katalogs (ex Honeywell māju lietas) 

http://www.honeywell-ec.ru/ - Daļa produkcijas katalogā krievu valodā.

Mūsu stihija piedāvāt Honeywell produkciju kompleksiem risinājumiem. Piemēram apkures un kondicionēšanas vienota vadība ar vienu pulti. Iedomājieties sevi modernā biroja ēkā, cik daudz iekārtu Jums jāregulē darot savu pamat darbu? Logs, radiators, kondicionieris un vēl ventilācija. Lai gan automobilī to visu paveic "klimata kontrole", lietotājam jāizvēlas sev vēlamā temperatūra pārējo paveic "kāds cits". Pieņemsim pasūtījumus ar preču kodiem vai arī palīdzēsim Jums izvēlēties labākos produktus Jūsu vajadzībām.

Latvijā Honeywell pazīstamākie produkti ir: Honeywell filtri mehāniskai ūdens attīrīšanai un sistēmu aizsardzībai, Honeywell spiediena redukcijas filtri, radio radiatoru vadība un kvalitatīvas apkures regulēšanas iekārtas. Honeywell BMS sistēmas izbūvētas atpazīstamos Latvijas objektos, kā Lidosta Rīga, Latvijas Banka naudas krātuve, RIMI, K-Rauta utt. Protams jāmin arī fakts ka 8 no 10 dīzeļdzinēja automašīnām aprīkotas ar Honeywell Garett turbīna un katrā gāzes apkures katlā vairums komponentes ražo Honeywell. Pēdējā laikā populāri kļuvuši Honeywell iegādātās kompānijas Tridium produkts Niagara.

 

Dažu Latvijā populāru Honeywell produktu bildes:

www.medusaka.lv - Interneta veikals Honeywell evohome precēm.