Apkure un iPhone vai Android?

Energoefektīvs un komfortu paaugstinošs automatizācijas risinājumus Jūsu dzīvoklim, mājai un istabai - evohome. Apkures automātika no iPhone, apkure no android?

Preces var iegādāties mūsu interneta veikalā www.medusaka.lv.

Honeywell sistēma evohome

Piedāvājam Evohome un tā komponentes:

Evohome ir apkures automātika mājoklim. ATP921R3100 evohome komplekts. Komplektā ietilpst: pults, galda statīvs - lādētājs, katla relejs. Ar šādu komplektu varat vadīt apkuri visā mājā pēc vienas telpas temperatūras. Šim regulatoa ir iebūvēts wi-fi, tas nozīmē, ka savu apkuri varēsiet vadīt attālināti no telefona.

 

 

Ja vēlāties demokrātisku sistēmu ar vienu apkures zonu, tad izvēlieties šo komplektu. Varēsiet savu apkures sistēmu redzēt savā viedtālrunī, Jums ir niepieciešams interneta modulis Y87RFC2032.

 

Tātad ATP921R3100 vai Y87RFC2032 ir minimālais apkures automātikas komplekts, ar kuru no telefona var vadīt piem. gāzes katlu, siltumsūkni, siltummezglu, elektrisko katlu utt. pēc vienas istabas temperatūras, gluži kā ar tradicionālo termostatu. Vienīgā atšķirība, ka esošo temperatūru mājā un tās izmaiņas var veikt no tālruņa. Ja vēlaties regulēt temperatūru katrā istabā atsevišķi, tad lasiet tālāk.

 

Katram radiatoram jāuzstāda regulators HR92. Standartā šo regulatoru var uzskrūvēt uz radiatora vārsta ar vītni M30x1,5. Ja Jums ir šaubas kāda ir Jūsu radiatora regulatora vītne, sūtiet fotogrāfiju, piemeklēsim adapteri vai ieteiksim speciālistu, kas var atrast risinājumu. 

 

Siltās grīdas regulēšanaai ir divi varianti. Viens vairants ir istabas pults un releja komplekts Y87RF2024. Ar šo komplektu var regulēt vienu siltās grīdas zonu. Šis komplekts var darboties arī autonomi bez evohome pults. Vairākiem silto grīdu lokiem ir īpašs produkts HCE80R, kas arī ir savietojams ar evohome automātiku istabai. Pie HCE80R var pieslēgt 5 zonas un ar paplašinājma moduli vēl 3 zonas un atbilsošu skaitu istabas pultis T87RF, kas izskatās tādas pat kā Y87RF2024 komplektā.

 

Pie evohome var pieslēgt ļoti daudz radiatoru galvas un ļoti daudz silto grīdu istabas pultis. Ierobežojums ir zonās, cik sīki vēlaties savu mājokli sadalīt. Ja velaties sadlīt mājokli sīkāk, evohome ir 12 zonas.

Šādas tehnoloģijas radiatoru un siltās grīdas vadību Honeywell sāka pārdot 2002. gadā. Šodien pēc vairāk nekā 10 gadu darbības ir saņemtas labākās atsauksmes par precizitāti. Atcerieties,ka Honeywell izceļas ar temperatūras uzturēšanas precizitāti! Nevienam nav patīkami, kad telpas temperatūra svārstās no 19'C līdz 20,5'C, tad kad uzstādīts 20'C. Honeywell sistēmās ir iebūvētas matemātiskas funkcijas, kas nepārtraukti veic aprēķinus un regulē siltuma padevi gudri. Padomājiet arī ar vienu releju var veikt gudru vadību. Mēs izmantojam šīs zināšanas arī ēku vadības sistēmās BMS.

Evohome ir vieda apkures sistēma, kurā visas funkcijas ir iebūvētas ierīcēs. Pieslēguma zudums ar internetu neietkmē apkures sistēmas darbību. Tā ir būtiska atšķirība no citiem risinajumiem, kas stingri paļaujās uz funkcijām, kas iebūvētas centrālajā serverī. 

Apple Appstore un Google Play veikalos meklējiet Total Connect Comfort.

Evohome pultij var iegādāties arī ladētāju ko montē pie sienas. Evohome var arī vadīt apkures regulēšanas 2-gaitas, 3-gaitas, 4-gaitas vārstus un cirkulācijas sūkni, to dara ar moduļa HM80. Ja Jums nepieciešama konsultācija apkures jautājumos tad rakstiet.

Lai sagatavotu rēķinu izveidojiet pasūtījumu www.medusaka.lv, aizpildiet pasūtijuma formu un izvēlieties piegādes veidu, rēķins izveidosies automātiksi.

Ja Jums ir šaubas par Honeywell kompetenci un pieredzi lūdzu noskatīties video "Honeywell Jūsu ikdienā".

Zemāk iekopējām bildes no evohome buketa.