"Dari Pats" BMS produkti (CentraLine)

CentraLine ir Honeywell zīmols apkures automātikas un ēku vadības sistēmu (VAS, BMS) preču grozam. CentrLine ir palīdzējis daudzām kompānijām paplašināt savu uzņēmējdarbību. Piemēram kompānijas, kas iepriekš darbojušies tikai ar vājstrāvu vai apkures sistēmu izbūvi, tagad viegli var pārkvalificēties par BMS ekspertiem. Tas ir iespējams pateicoties tam, ka darbojoties ar Centraline napastāv jēdziens programmēšana. Veicot jau pirmos soļus Centraline instumanti pateiks priekšā, kās jāpasūta. CentraLine sagatavo arī dokumentāciju un pat uzzīmē vizualizāciju, kas pabeidzot darbus būs gala lietotāja galvenais instruments.

CentraLine mājas lapā var iepazīties ar padomiem energoefektivitātei un produkcijas e-katalogā aplūkot sistēmu piemērus.

 

Sīkāk par CentraLine*

CentraLine ir viens no visātrāk augošajiem zīmoliem ēku automatizācijas nozarē. To 2004. gadā izveidoja Honeywell kā neatkarīgu zīmolu ēku automatizācijai, un tas ir izveidojis infrastruktūru visā Eiropā ar 350 rūpīgi izvēlētiem un īpaši apmācītiem CentraLine partneriem. CentraLine risinājumiem pamatā ir vadoša Honeywell tehnoloģija, kas taupa enerģiju vairāk nekā 100 miljonos māju un ēku visā pasaulē. CentraLine aprīko jaunas, kā arī atjaunotas ēkas ar sistēmām, kas garantē efektīvu un ilglaicīgu īpašuma pārvaldi. CentraLine PARTNERI garantē profesionālu, ātru, uzticamu un ekonomisku uzstādīšanu un apkopi. Spēcīga reģionālā atbalsta un liela uzņēmuma nepārspētas kompetences apvienojums nodrošina vislabāko risinājumu Jums. Īpaši varētu izcelt vadības bloku Hawk un programmatūru Arena AX, kas būvēta uz Niagara Tridium bāzes. CentraLine no starptautiskās uzņēmējdarbības konsultēšanas firmas Frost & Sullivan saņēma apbalvojumu “Gada uzņēmums 2008” par “Eiropas ēku tehnoloģijām”. CentraLine šis apbalvojums nozīmē apstiprinājumu un pārliecību par arī turpmāku orientēšanos uz klientu un filozofiju, kas ik dienas tiek lietota uzņēmuma praksē un ir atspoguļota korporatīvajā devīzē:

close to you

 *- informācija no www.centaline.com

 

Centraline produkcija un apkure automātika ir pieejama mūsu interneta veikalā www.medusaka.lv.