Energodata atbalstīja laikrakstu Dienas Bizness pasākumā "Enerģētikas forums"

02.12.2010

Pateicamies Enerģētikas foruma dalībniekiem un organizatoriem! www.energodata.lv apmeklētājiem piedāvājam runu par vidajiem skaitītajiem un viedajiem tīkliem. 

Vēlamies pievērst savu topošo klientu, partneru uzmanību uzrunas tēmai 1. decembra Enerģētikas forumā. Viedie tīkli ir jauna joma, tā šobrīd attīstās un tirgus tikai veidojas. Ir jāakcentē energoefektivitātes ieguvumi (siltums, gāze, elektrība arī ūdens), ko panāk ar viedajiem skaitītājiem. Energodata pieredze liecina par to, ka Latvijā energoefektivitātes efekts ir nozīmīgs. Investīcijas atmaksājās 12 mēnešu laikā! 

1. daļa

 

2. daļa

 

Ļoti aktīvs foruma laikā bija Itera Latvija prezidents Savicka k-gs un Olainfarm pārstāvis Petrova kungs. Video atradīsiet šeit.

Vēlamies pievērst savu topošo klientu, partneru uzmanību uzrunas tēmai 1. decembra Enerģētikas forumā. Viedie tīkli ir jauna joma, tā šobrīd attīstās un tirgus tikai veidojas. Energodata uzskata, ka nozares speciālistiem ir aktīvāk jāstrādā pie tā lai sabiedrība pareizi uztvertu inovācijas. Ir jāakcentē energoefektivitātes ieguvumi (siltums, gāze, elektrība arī ūdens), ko panāk ar uzraudzību un ieradumu maiņu. Mūsu pieredze liecina par to ka Latvijā sekojot līdzi patēriņam un veicot salīdzinoši sīkus uzlabojumus energoefektivitātes efekts ir nozīmīgs. Investīcijas atmaksājās 12 mēnešu laikā!

14.00 – 14.20 Inovācijas enerģētikas nozarē. Viedie tīkli – nākotnes elektroapgādes pamats. Āris Dandens, Latvenergo Viedo tīklu kompetences centra vadītājs

Īsumā par konferenci:

Izdevniecība Dienas bizness sadarbībā ar Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociāciju š.g. 1.decembrī rīko enerģētikas nozares forumu „Enerģētikas forums 2010”, kura tematika tiek balstīta uz šobrīd uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem: Baltijas elektroenerģijas tirgus izaicinājumi un iespējas gan no enerģētikas uzņēmumu viedokļa, gan no elektroenerģijas patērētāju viedokļa; jauno tehnoloģisko risinājumu, bāzes jaudu staciju un atjaunojamo energoresursu ietekme uz reģiona energoapgādi un nākotnes enerģētikas cenām, valsts politikas nospraustais enerģētikas attīstības virziens Latvijā un kā tas tiks īstenots.

Sīkāka informācija: konferences.db.lv/events/energetikas-forums-2010/ 

Izdales materiāla vāks:

 

Visi jaunumi